Гостьова лекція з питань командної роботи
Опубліковано: 06.12.2023, 14:23
5 грудня екологи факультету (професор Світлана Совгіра, доцент Наталія Душечкіна, викладач Святослав Мандебура, здобувачі другого магістерського рівня Богдан Кузь, Василь Давидов, Владислав Павлов) прослухали гостьову лекцію керуючого директора Blackstone LaunchPad в Корнелльському університеті, PhD Felix Litvinsky «Founder, Team, Launch».
На лекції розглядалися питання командної взаємодії, що є актуальним для екологічної науки, оскільки на сьогодні є безліч наукових та освітянських проектів розв’язання нагальних екологічних проблем.
Крім того у освітній програмі Екологія другого магістерського рівня вищої освіти спеціальності 101 Екологія на вимогу сучасності уведено компетентність – здатність до роботи в команді, попереджати та розв’язувати конфлікти.
Учасники гостьової лекції згенерувати відповідні сертифікати.
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/Screenshot_10-1024x766.png)
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/2-1024x576.png)
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/3-1024x576.png)
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/4-1024x576.png)
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/5-1024x576.png)