Засідання гуртка «Птахи техногенного ландшафту Уманщини: чисельність, структура і популяція»

Опубліковано: 20.08.2024, 9:14

Із початком нового навчального року здобувачі вищої освіти активно долучаються не лише до освітньої діяльності, а й до наукової. Здійснювати науково-дослідницькі проєкти студенти мають змогу, зокрема, беручи участь у роботі наукових проблемних груп та гуртків.

Так, 19 серпня 2024 року відбулося перше засідання гуртка «Птахи техногенного ландшафту Уманщини: чисельність, структура і популяція» під керівництвом доцента кафедри біології та здоров’я людини, наукового куратора Музею зоології імені М. Ф. Коваля Лесі Мороз.

Участь у засіданні гуртка взяли здобувачі вищої освіти, що навчаються за ОПП Середня освіта (Географія. Біологія та здоров’я людини) та Середня освіта (Біологія та здоров’я людини. Хімія). Під час роботи гуртка студенти познайомилися з напрямами роботи гуртка, отримали тематику досліджень, опрацювали музейні фонди та отримали інформацію про правила поведінки в музеї.