> Науковці факультету стали учасниками міжнародного симпозіуму «Підвищення обізнаності та освіти з біобезпеки та біозахисту в Україні». | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Науковці факультету стали учасниками міжнародного симпозіуму «Підвищення обізнаності та освіти з біобезпеки та біозахисту в Україні».
Опубліковано: 31.10.2016, 7:46

27 жовтня в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся міжнародний симпозіум «Підвищення обізнаності та освіти з біобезпеки та біозахисту в Україні», в якому взяли участь доцент Вікторія Валюк, старший викладач Ірина Миколайко, викладач Катерина Косар.
Фото1
Захід проводився у рамках та за фінансової підтримки Партнерського проекту Р633 «Освіта та поширення знань в Україні» між Міністерством оборони Великобританії, Українським науково-технологічним центром, Інститутом біохімії ім. О. В. Палладіна Національної академії наук України, Українською асоціацією біобезпеки.
Під час симпозіуму з доповідями виступили: Галина Гергалова, Ярослава Максимович (Українська асоціація біобезпеки), Влада Пашинська (Український науково-технологічний центр). Були підняті питання управління біоризиками, біобезпекою та біозахисту в Україні.
Фото 2
Фото 3
Програма симпозіуму включала тренінги для студентів і викладачів із питань біологічної безпеки і біологічного захисту з використанням вітчизняного та закордонного досвіду.
Доцент кафедри хімії, екології та методики їх навчання Вікторія Валюк стала учасником проекту «Освіта та поширення знань в Україні» та членом ГО «Українська асоціація біобезпеки».
З урахуванням того, що Україна є учасницею Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення бактеріологічної (біологічної) і токсичної зброї та про її знищення (КБТЗ), виконання даного проекту дозволить зробити значний внесок у розвиток системи біозахисту та біобезпеки в Україні.


Наверх