ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Ознайомлення студентів з діяльністю КП «Уманьводоканал» та очисними спорудами під час навчальної практики

Опубліковано: 16.06.2017, 9:15

Нещодавно в рамках навчальної практики з хімії (керівники: ст. викладач кафедри хімії, екології та методики їх навчання Наталія Душечкіна та викладач кафедри хімії, екології та методики їх навчання Олена Задорожна) студентів 1-го та 2-го курсу, було здійснено виїзні екскурсії, які відбувалися у два етапи.
4 1Під час І етапу студенти відвідали КП «Уманьводоканал» у с. Родниківка, ознайомилися із технологією водопостачання міста Умань, що здійснюється із м. Біла Церква. На підприємстві функціонує хімічна лабораторія. Студенти мали можливість спостерігати за проведенням аналізу проб води на хімічний склад та жорсткість. Завідувач хімічної лабораторії запевнила, що якість води, яку споживають жителі міста Умань за всіма показниками знаходяться в нормі.
8 6Другий етап навчальної практики з хімії та мікробіології проходив спільно зі студентами студенти 1-3 курсів (керівники: ст. викладач кафедри хімії, екології та методики їх навчання Наталія Душечкіна, викладач кафедри хімії, екології та методики їх навчання Олена Задорожна, доцент кафедри біології та методики її навчання Любов Соболенко), під час якого була здійснена поїздка до очисних споруд каналізаційних стоків м. Умані, які знаходяться у с. Собківка Уманського р-ну.12 10Під час екскурсії студенти мали можливість ознайомитися із технологією очищення каналізаційних стоків, які проходять декілька стадій. На першій стадії каналізаційна вода фільтрується від фізичних домішок і сміття крізь решітки, потім проходить у спеціальні резервуари, де збирається верхня жирна плівка, звідки потрапляє у відстійники,в яких відстоюється, після чого проходить у каскад шести ставків через спеціальний шар піску і ґрунту де відбувається подальше біологічне доочищення.16 15Під час екскурсії, лаборант хімічної лабораторії продемонструвала студентам методику проведення аналізу води із очисних споруд на сучасному обладнанні на вміст нітратів, нітритів, фосфатів та інших хімічних домішок. Крім цього, студенти мали можливість побачити методику проведення аналізу проб води на мікробіологічні показники.25 27 18 20 21 23


Наверх