> Науково-практичний семінар для вчителів географії | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Науково-практичний семінар для вчителів географії
Опубліковано: 11.12.2017, 11:20

8 грудня 2017 року на базі кафедри географії та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини спільно з відділ освіти Уманської міської ради Черкаської області було проведено науково-практичний семінар для вчителів географії шкіл м. Умані на тему: «Застосування компетентнісних технологій в організації освітнього процесу на уроках географії та позаурочній діяльності».

У обговоренні питань семінару взяли участь вчителі й науковці університету. Методист з навчально-виховної роботи Уманської міської ради Плющ Т.М. ознайомила присутніх з компетентнісними технологіями в організації навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроках географії.Доповідь на тему «Компетентнісний підхід в географічній освіті» була проголошена доктором педагогічних наук, професором, зав. кафедри географії та методики її навчання
Браславською О.В.Про використання геологічних знань на уроках географії розповів доктор геологічних наук, професор кафедри географії та методики її навчання Половка С.Г. Цікаві доповіді з описом власного досвіду застосування компетентнісних технологій в організації освітнього процесу на уроках географії та позаурочній діяльності прозвучали від учителя географії УСШ № 12 Мельник Н.П. («Шляхи моніторингу географічної компетентності учнів); учителя географії НВК № 7 – колегіум Яроцької Н.А. («Формування географічних компетентностей шляхом застосування сучасних технологій навчання» ; учителя географії ЗОШ № 8 Бондаренка О.С. («Розв’язування компетентнісних завдань з географії, як засіб формування цілісних знань учнів»).Кандидат географічних наук., доцент кафедри географії та методики її навчання Кравцова І.В. глибоко розкрила роль географії у формуванні умінь людини ХХІ століття. Про формування картографічної компетентності на уроках географії» доповів кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання Ситник О.І.

 


Наверх