ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Співпраця з Національним природним парком

Опубліковано: 19.02.2018, 9:57

РОЗПОЧАТО СПІВПРАЦЮ З НАЦІОНАЛЬНИМ ПРИРОДНИМ ПАРКОМ «КАРМЕЛЮКОВЕ ПОДІЛЛЯ»

В рамках Всесвітнього Дня водно-болотних угідь, який триває з 2 лютого до 2 березня 2018 року відбувся семінар-зустріч провідних фахівців природничо-географічного факультету та Національного природного парку «Кармелюкове Поділля». Захід покликаний привернути увагу до цінності водно-болотних угідь для підтримання збалансованого розвитку нашої планети.
Організаторами заходу виступили завідувач лабораторії «Екологія і освіта», доцент Ганна Гончаренко, професор Світлана Совгіра, декан Валерій Миколайко, старший викладач Наталія Душечкіна.
Національний природний парк «Кармелюкове Поділля» представляли провідні фахівці Лілія Сошникова та Тетяна Сташенко і начальник відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою Людмила Стороженко.
Під час заходу, на якому були присутні студенти природничо-географічного факультету, фахівці Національного парку ознайомили із його ландшафтним та біологічним різноманіттям, історією, археологією, традиціями. Були задані запитання студентам про проблеми водно-болотних угідь, які за правильну і повну відповідь нагороджувалися цінними подарунками.
У результаті плідної роботи відбулося підписання угоди про співпрацю та здійснено обмін науковою, навчальною і методичною літературою, студенти отримали запрошення на участь у екологічному таборі, конкурсі фотографій «Природа через об’єктив», Всеукраїнській конференції «Роль національних природних парків у розвитку туризму», молодіжному форумі «Південне Поділля – перлина України».


Довідково. У 2018 році Всесвітній день водно-болотних угідь відзначається під девізом: «Водно-болотні угіддя для збалансованого розвитку міст». Основною ідеєю цього лозунгу є підкреслення важливості систем водно-болотних угідь для підтримки здорового та екологічно безпечного навколишнього природного середовища в містах та населених пунктах. Основною метою відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь є підвищення обізнаності людей щодо взаємозалежності між водою і водно-болотними угіддями, оскільки вони є фільтром і постачальником води для більшості водних артерій планети.


Наверх