ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


74-а річниця визволення Умані від нацистської окупації

Опубліковано: 14.03.2018, 8:50

Делегація нашого університету взяла участь у загальноміських заходах з нагоди 74-ої річниці визволення Умані від нацистської окупації. Викладачі та студенти разом із керівництвом міста, ветеранами війни, учасниками АТО, воїнами-інтернаціоналістами, представниками громадськості вшанували пам’ять полеглих воїнів-визволителів, поклавши вінки і квіти до обеліска Слави.


Вшановуючи поіменно воїнів, які полягли, визволяючи нашу землю від нацизму, поминаючи тих, хто був похований, як невідомий солдат, у ці березневі дні уманчани об’єднуються у прояві почуттів патріотизму та гордощів за свою звитяжну історію. З вдячністю пригадуючи тих, хто у жорстокій битві виборював свободу нашої держави, відомих і невідомих героїв визвольних боїв, всіх ветеранів війни, учасники міських заходів схилили голови перед їх немеркнучим подвигом, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у боях, знаних і шанованих у місті ветеранів війни, наших визволителів, душі яких уже відлетіли у вічність.


У день визволення Умані живі квіти та вінки лягли також до меморіальної алеї Героїв Уманщини, стели біля братської могили військовополонених «Уманська яма», в урочищі «Сухий яр», підніжжя пам’ятного знака «Танк Т-34», меморіального комплексу по вулиці Київській, пам’ятнику Івану Черняховському.


Світла пам’ять і вічна слава героям, загиблим за звільнення нашого рідного краю! Низький уклін дорогим землякам-ветеранам битви із загарбниками!


Наверх