ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Фестиваль педагогічної творчості

Опубліковано: 16.05.2019, 11:35

15 травня 2019 року в університеті відбувся 29-й традиційний щорічний Фестиваль педагогічної творчості, присвячений пам’яті Володимира Григоровича Кузя. Зазначений захід пройшов довгий і славетний шлях становлення: від перших конкурсних кроків команд 3-х факультетів педагогічного інституту до виступів 11-ти факультетів і інституту, від змагань – до урочистого феєричного дійства.

Фестиваль став наймасовішим і найбільш представницьким форумом університетської молоді, яка й на цей раз продемонструвала гармонійне поєднання студентського гумору, запалу, енергії з фаховими, професійними знаннями, вміннями та навичками.

Головною метою учасників фестивалю було бажання поділитися творчими надбаннями, поповнити учительську скарбничку інноваційними «родзинками», завдяки ерудованості і практичним умінням продемонструвати варіанти вирішення складних педагогічних ситуацій.

Учасники відкривали перед глядачами цінні «діаманти» педагогічної майстерності, що стануть у нагоді першокурсникам та молодим спеціалістам, які роблять свої перші кроки на шляху професійного зростання.

Команди продемонстрували високий освітянський потенціал, прагнення до самовдосконалення, пошуку нових форм творчості та невтомне бажання підкорювати нові педагогічні вершини.

З впевненістю можна сказати, що педагогічна майстерність студентів природничо-географічного факультету зростає, а Фестиваль щороку відкриває нові таланти!


Наверх