ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Наукова екологічна експедиція в НПП «Кармелюкове Поділля»

Опубліковано: 25.10.2020, 20:10

22 жовтня відбулася наукова екологічна експедиція в Національний природний парк «Кармелюкове Поділля» (Вінницька область, Чечельницький район) організована викладачами кафедри хімії, екології та методики їх навчання в межах кафедральної теми «Дослідження біологічного, ландшафтного різноманіття та вивчення і покращення екологічного стану водних ресурсів Центрального Побужжя» й викладачами кафедри біології та методики її навчання за участі декана факультету Валерія Миколайка. Керівник експедиції – професор Світлана Совгіра.
Участь у експедиції від НПП взяли: начальник науково-дослідного відділу Василь Любченко, науковий співробітник Ніна Шпак та інші працівники парку.
Парк створений у 2009 році, включає 5 природоохоронних науково-дослідних відділень (Любомирське, Бритавське, Лузьке, Дохнянське, Червоно-Гребельське) площею 20,230 тис. га.
Дослідження проводилися в локаціях: урочище «Вишенька», рекреаційному пункті «Криниця Лотоцького», групі джерел «Берізки» (гідрологічна пам’ятка природи місцевого значення) та «Три криниці» (гідрологічна пам’ятка природи місцевого значення) в урочищі «Лісгора». Досліджувалися параметри стану водних природних джерел, ґрунту, здійснювалося вимірювання радіаційного фону цих територій.
Завершальним етапом роботи було підписання договору про співпрацю між УДПУ імені Павла Тичини та НПП «Кармелюкове Поділля», залучення дирекції парку в якості стейкхолдерів для спеціальності «Екологія».


Наверх