> Екскурсія до Львова | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Екскурсія до Львова
Опубліковано: 05.11.2013, 11:43

3-5 листопада студенти 43 групи природничо-географічного факультету, згідно плану виховної роботи здійснили екскурсію під керівництвом доцента кафедри загального землезнавства та геології В.П. Миколайка по історичним місцям м. Львова.

Вони ознайомились із визначними пам’ятниками культури і архітектури: Львівським театром опери та балету імені Соломії Крушельницької, пам’ятниками українському та польському геніям Тарасу Шевченку та Адаму Міцкевичу, львівською “статуєю свободи”, греко-католицькою церквою Преображення Господнього, Вірменським собором Успіння Пресвятої Богородиці, Домініканським костелом, пам’ятником художнику-жебраку Епіфанію Дровняку. Здійснили екскурсію на площу Ринок – центральну площу міста, яка з давніх-давен і до сьогодні служить місцем вирішення найважливіших питань, почули дивовижну історію про львівську ратушу і про винахідника першої пошти Роберто Бандінеллі та смерть Івана Підкови.

По справжньому студентів вразили Латинський кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці – єдина пам’ятка готики у Львові та каплиця Боїмів зі скульптурою Ісуса Христа Скорботного; Успенська православна церква, в якій було висвячено Петра Могилу; залишки середньовічних мурів, які охороняли місто; старий єврейський квартал, багато цікавих кав’ярень та заміський комплекс Бернардинського монастиря, пам’ятник засновнику міста Данилу Галицькому, найстаріший готель, перший львівський хмарочос.

Поїздка дала змогу зробити черговий крок до формування міцного і дружнього студентського колективу


Наверх