ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Ретро-тур «Гайворонський експрес»

Опубліковано: 28.12.2022, 10:40

2022 рік виявився надзвичайно складним для нашої країни загалом і для окремих її територій та галузей господарства, зокрема. Серед наявних проблем є проблема подальшого залучення місцевих ресурсів для розвитку туризму.

У надзвичайно складній ситуації опинились території, які мають цікавий, але не «розкручений» туристичний матеріал. Практично у кожному населеному пункті зустрічаються природні та історико-культурні пам’ятки, що потребують популяризації та зможуть у майбутньому приваблювати відвідувачів. У співпраці місцевих громад з природоохоронними та науковими установами відповідного профілю, закладами освіти та об’єктами соціальної інфраструктури можна очікувати успішного розвитку туризму на окремій території, завдяки об’єктам, які ще не знайшли належного використання внаслідок віддаленості від великих адміністративних центрів й відносно ускладненої транспортної доступності, а також, через брак інформації й популяризації. Одним із таких  об’єктів є Гайворонська вузькоколійка, яку іноді називають «Подільським трамваєм».

Упродовж останніх років колектив викладачів та студентів кафедри географії та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини неодноразово долучався до заходів щодо відновлення руху залізницею та популяризації її як унікального туристичного  об’єкту.

Гайворонська вузькоколійка

Наприкінці минулого тижня· для українських туристів різдвяну подорож успішно здійснив «Гайворонський експрес». Учасники різдвяного ретро-туру мали змогу вирушити  у довгоочікувану, багатогодинну мандрівку потягом з раритетним паровозом ГР-280, відвідати залізничне депо, місцевий краєзнавчий музей.

Раритетний паровоз ГР-280
Ярмарок для туристів

Викладачі кафедри географії та методики її навчання взяли активну участь у підготовці та проведенні екскурсій  Гайворонським краєзнавчим музеєм. Зокрема, доцент Олексій СИТНИК провів інформаційну екскурсію музеєм.

Екскурсію для учасників подорожі проводить доц. Ситник О.І.

Завдяки спільним зусиллям «Гайворонський експрес» за короткий час став відомий далеко за межами Кіровоградської області. То ж по закінченню війни, Гайворонська громада очікує на велику кількість вітчизняних та іноземних туристів.

Після планових заходів були підведені підсумки за 2022 рік спільної співпраці УДПУ імені Павла Тичини з закладами Гайворонської територіальної громади, які є стейкхолдерами освітньо-професійної програми Середня освіта (Географія. Біологія та здоров’я людини), узгоджені плани на наступний рік.


Наверх