Практичні виміри цифрової освіти екологів факультету
Опубліковано: 04.05.2023, 16:17
4 травня викладачі та здобувачі ОП Екологія першого бакалаврського та другого магістерського рівнів пройшли практичні заняття у форматі цифрової освіти. Заняття проводив у форматі воркшоп Михайло Пацан, фахівець з цифрових технологій Університету професій майбутнього.
Практичне заняття «Вступ до складних мереж» проведене з метою формування в учасників фундаментального розуміння теорії та аналізу складних мереж. Екологи дізналися про різні моделі мереж, такі як: мережі малого світу та безмасштабні мережі, а також про те, як аналізувати їх за допомогою теорії графів і статистичних методів. Навчилися будувати та аналізувати складні мережі, інтерпретувати їхні властивості та застосовувати мережевий аналіз до проблем реального світу. Заняття також охопило застосування комплексного мережевого аналізу в різних сферах, включаючи аналіз соціальних мереж, біологічні мережі та транспортні мережі. Учасники практичного заняття отримали сертифікати.
Матеріал практичного заняття викладачі планують застосовувати під час проведення лекцій з дисциплін «Системний аналіз навколишнього середовища», «Екологічний менеджмент і аудит», «Моніторинг довкілля», «Моделювання і прогнозування стану довкілля» та ін.
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/10-1-1024x577.jpg)
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/12-1-1024x576.jpg)
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/13-1-1024x571.jpg)
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/14.jpg)
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/15-1024x576.jpg)
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/16.jpg)