ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Опубліковано: 10.05.2023, 14:21

8 травня – День пам’яті та примирення, коли вшановуємо пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом та всіх жертв Другої світової війни. Адже близько 9-10 мільйонів українців загинули у війні 1939–1945 року. Ми пам’ятаємо всіх цивільних та військових жертв цієї війни, а примирення – країни Європи уклали мир після війни. Цей день є також святом згадки про трагічні події минулого і нагадує нам про те, як важливо зберігати мир, взаєморозуміння між народами. Саме тому це свято є символом єднання українського народу, духовного злагодження та примирення.

Цього року Україна вже вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії росії, яка зазіхає на нашу територіальну цілісність і зруйнувала мир у Європі.

Студентською радою природничо-географічного факультету було проведено захід «Йде травень крізь хвилини, дні і роки. Несе нащадкам спогади свої» присвячений Дню пам’яті та примирення. На початку зустрічі голова студентської ради Діана Загребельна згадала про важливе значення цього дня та пам’ятної дати. Студенти переглянули кінострічку, в якій висвітлювалися жахливі події, що відбувалися під час Другої світової війни на території нашої країни.

Саме зараз важливо згадати і вшанувати пам’ять усіх, кого торкнулась війна: військовополонених, підпільників, дітей війни, цивільних, які постраждали від окупації і бойових дій, що прокотилися через міста і села, запаливши 8 травня Свічу Пам’яті!

З Днем пам’яті та примирення. Миру всім нам, єдності, свободи, щастя кожній родині! Нехай швидше настане мир в Україні!

Пам’ятаємо тих, хто боровся за Україну тоді!

Шануймо тих, хто воює за неї сьогодні!

Світла пам’ять усім жервам тієї війни…


Наверх