ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Онлайн-вебінар зі здобувачами ОС «Магістр» спеціальності 014.06 Середня освіта (Хімія) на тему: «SOFT SKILLS: виховуємо приязні взаємини в колективі»

Опубліковано: 30.10.2023, 15:37

Soft skills («мʼякі» навички, гнучкі компетентності) – це особисті характеристики, завдяки яким людина може успішно взаємодіяти в команді під час розв’язання будь-яких питань. Щоб бути висококваліфікованим спеціалістом, окрім профільної освіти, необхідно мати досвід роботи у своїй сфері та вміти працювати в команді. Саме тому, 30 жовтня 2023 року було проведено онлайн-вебінар для здобувачів освіти ОС «Магістр» спеціальності 014.06 Середня освіта (Хімія) на тему: «Soft skills: виховуємо приязні взаємини в колективі» у форматі дружньої розмови.

Під час спілкування гарант ОП Середня освіта (Хімія) Наталя Горбатюк розповіла про поняття «soft skills», що формуються протягом життя під впливом виховання і життєвого досвіду. Наприклад, хтось досконало володіє власними переживаннями з дитинства, а когось обставини змушують з часом навчитися контролювати власні емоції.

Найчастішими і найзатребуванішими гнучкими компетентностями є: вміння працювати в команді; критичне мислення; лідерство; креативність; вміння дотримуватися дедлайнів; відповідальність та дисциплінованість. Усі ці навички потрібні в будь-якій сфері нашого життя, однак для їх розвитку необхідно більше часу та терпіння.

Зустріч була наповнена запитаннями від студентів, що свідчило про їхню зацікавленість темою щодо розвитку «мʼяких» навичок.

 

 


Наверх