Внутрішня академічна мобільність географів

Published: 12.08.2024, 8:33

Глибокі фахові знання в умовах активних євроінтеграційних процесів сучасного суспільства стають транснаціональним явищем. Академічна мобільність збільшує шанси людини на професійну самореалізацію, а також підвищує якість трудових ресурсів національної економіки. Вона стає відповіддю національних систем освіти на виклики глобального освітнього простору, жорстку конкуренцію на ринку освітніх послуг.

Попри непрості виклики, пов’язані з воєнним станом та активними бойовими діями на території України, кафедра географії, геодезії та землеустрою продовжує активно розвивати та посилювати плідну науково-освітню співпрацю з провідними освітніми установами та організаціями України.

На кафедрі активно розвивається напрямок внутрішньої академічної мобільності для здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» та «Магістр». Ця ініціатива сприяє обміну досвідом та знаннями між різними університетами, створенню наукових та освітніх партнерств.

Цього року під керівництвом завідувача кафедри, професора Оксани Браславської та викладача Людмили Озерової була успішно реалізована програма внутрішньої академічної мобільності між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини та Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка на підставі Угоди про співпрацю №08/228ВО від 31.01.2022 року.

Учасниками програми стали здобувачі вищої освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини факультету природничої освіти та природокористування академічної групи 32 денної форми навчання, першого (бакалаврського) рівня (предметна спеціальність 014.07 Середня освіта (Географія) освітньо-професійна програма «Середня освіта (Географія. Біологія та здоров’я людини)» Дмитренко Світлана Ігорівна та Брагар Максим Андрійович; здобувачі вищої освіти академічної групи 162о денної форми навчання, другого (магістерського) рівня (предметна спеціальність 014.07 Середня освіта (Географія), освітньо-професійна програма «Середня освіта (Географія. Біологія та здоров’я людини)» Безщаснюк Олександр Анатолійович та Бондар Назарій Васильович.

Також в рамках даної програми кафедра географії, геодезії та землеустрою прийняла на навчання студентів Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, факультету історії та географії, групи ГО-24 денної форми навчання, першого (бакалаврського) рівня (предметна спеціальність 014.07 Середня освіта (Географія), освітньо-професійна програма підготовки «Середня освіта (Географія)» Кибкала Олександра Володимировича та Жоган Анну Юріївну.

Всі студенти успішно закінчили навчання та продемонстрували високі показники у виконанні вимог програми внутрішньої академічної мобільності. За результатами навчання здобувачі отримали відповідні академічні довідки та сертифікати.


On Top