ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Святкова кіновечірка до Дня студента

Опубліковано: 13.11.2014, 9:30

Життя студентів у всі часи було веселим і насиченим, особливо напередодні їх професійного свята, яке відзначається щорічно в багатьох країнах світу 17 листопада. Міжнародний день студентів був встановлений 17 листопада 1946 року в Празі на Всесвітньому конгресі студентів. В Україні цей день стали відзначати з 1999 року згідно з Указом Президента. Студентська рада природничо-географічного факультету з 10 по 18 листопада 2014 року разом зі студентською спільнотою також святкувала Міжнародний День студента. Активом студради нашого факультету було заплановано проведення низки цікавих заходів:
13.11.14. На одному подиху пройшла святкова кіновечірка. На початку вечора, на червоній доріжці запрошених зустрічали оплесками учасники свята.

А що ж за кіновечірка без кіно? Студенти напередодні відзняли невеличкі відеоролики відомих усім фільмів, головними героями  в яких були самі ж студенти. Кіноперегляд викликав бурю позитивних емоцій у глядачів, а усі «студенти-актори» отримали солодкого Оскара за блискуче зіграні ролі.

Також у програмі вечора були різноманітні конкурси на кінотематику. Подарунки за участь теж були тематичними. Головний приз – квитки на виставу Київського театру Візаві «Весілля за примусом», виграв студент 1 курсу Сергій. Сподіваємось після вистави він полюбить не тільки кіно, а й театр.


Наверх