ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Виїзна комплексна фахова практика з географічних дисциплін студентів I-го курсу географічної спеціальності

Опубліковано: 08.06.2015, 12:03

У відповідності до навчального плану з 28 травня по 6 червня 2015 року під керівництвом співробітників кафедри загального землезнавства та геології доктора геол. наук, проф. Половки Сергія Григоровича та викл. Панкратенкової Дар’ї Олегівни зі студентами І-го курсу 2 і 3 групи (19 осіб) проходив польовий етап комплексної фахової практика з географічних дисциплін (геологія з основами геохімії та картографія з основами топографії) у с. Колочава (Міжгірський район, Закарпатська обл.).

Під час проходження цього етапу практики студенти-географи здійснювали виходи в польові навчальні маршрути, ознайомилися та опановували методику проведення геологічних і картографічних робіт у полі.

Місце проведення польового етапу практики нами вибрано не випадково, так як в Українських Карпатах є можливість наочно показати та вивчити дуже різнорідну гаму геологічних об’єктів і процесів, а саме: гірські річки і тимчасові водні потоки та їх геологічну роботу, одне з рідкісних явищ у гірській місцевості – зародження болота, мінеральні джерела питної води, форми знаходження мінералів у природі (сталактити і сталагміти), процеси вивітрювання гірських порід і мінералів (фізичне та біологічне), зсувні процеси, різні геологічні відслонення, знамениті карпатські фліші та складки, сфагнове болото, природні (гірське озеро Синевир) і штучні водойми та простежити наслідки антропогенної діяльності тощо .

фото1

фото2

фото3

фото4

фото5

фото6

фото7

фото8

фото9

фото10

фото11

фото12

фото13

фото14

фото15

фото16

фото17

На наше особисте переконання, фахову практику з природничих (географічних та біологічних) дисциплін потрібно проводити комплексно, що дасть можливість ознайомити студентів УДПУ природничо-географічного факультету з географічною та біологічною різноманітністю теренів України, оздоровити та збагатить їх в історико-культурному відношенні.


Наверх