ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Фахова практика з біології

Опубліковано: 20.09.2015, 11:16

З 14 по 18 вересня 2015 р. студенти четвертого курсу 41, 41а, 44 груп за спеціальністю: 6.040102 «Біологія*» проходили навчально-польову практику з Генетики з основами селекції під керівництвом викладача кафедри біології та методики її навчання Васильцової І.В.

В рамках практики студенти відвідали Лабораторію мікроклонального розмноження рослин на базі Національного дендрологічного парку “Софіївка” НАН України.

Під час екскурсії завідувач лабораторії канд. с.-г. наук Небиков Михайло Валентинович ознайомив студентів з основними завданнями лабораторії та розповів, які методи розмноженні рослин можливо проводити на базі лабораторії.

-qiZ7XG8D8k
DSC_0510kdRzPyxAfu8

Одним із завдань навчально-польвої практики з Генетики з основами селекції є проведення генетичних досліджень на агробіостанції університету.

Спільно з Інститутом фізіології рослин і генетики НАН України на агробіостанції закладаються дослідні ділянки посівів сої, які є передумовою подальшого створення й виробництва високоефективних бактеріальних добрив. Студенти мали змогу дізнатися про основні завдання даних досліджень та взяти в них активну участь.
7XlVor6oJ4I cfpL1BYZ_vw
Підчас практики студенти мали змогу ознайомитися методикою проведення структурного аналізу озимої пшениці та правилами його проведення.
zJxN7bo3WCQ pyvYlwLtkrU
По завершенні практики студенти поповнили свої біологічні знання практичними навичками з генетики та селекції рослин, а також підготували гербарій модифікаційної мінливості рослин та звіти про проходженню навчально-польової практики.


Наверх