> Оздоровлення студентів-географів на агробіостанції | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Оздоровлення студентів-географів на агробіостанції
Опубліковано: 12.10.2015, 13:16

Спортивно-оздоровчий туризм ефективний засіб формування здорового способу життя студентської молоді.

9 жовтня студенти-географи, під керівництвом ст. викладача кафедри географії та методики її навчання Максютова А.О. за сприянням деканату природничо-географічного факультету, організували і провели «День оздоровлення». Мета заходу: оздоровлення студентської молоді засобами туризму, підготовка студентів до майбутнього самостійного життя, виховання морально-вольових, патріотичних та людських якостей.

V V

У програму заходу були включені найрізноманітніші змагання та конкурси, що мали на меті сформувати у студентів національну самосвідомість, виховати любов до рідної землі, шанобливе ставлення до культури, а також сприяти спортивній підготовці та туристській майстерності.

V V

Майбутні вчителі сумлінно виконували свої функціональні обов’язки, виявляючи творчий підхід до культурно-масового і спортивно-оздоровчого заходу. Студенти засвідчили вміння втілювати теоретичні знання на практиці, спрямовуючи їх на організацію змістовного та цікавого відпочинку.

V V V

Формування навичок здорового способу життя є необхідною умовою всебічного розвитку, самовдосконалення та самореалізації сучасного студента-географа. Займаючись різними видами туризму, студенти мають змогу покращити стан здоров’я, дізнатися багато корисного, налагодити спілкування з однолітками та викладачами. Усе це дає можливість сформувати нові уміння і навички, які стануть в нагоді не тільки під час занять туризмом та подорожей, а й в подальшому самостійному житті.

V V V

Сподіваємося, що досвід, набутий студентами в цьому оздоровчому заході, стане міцним фундаментом подальшого професійного зростання!


Наверх