> Географічна вікторина «Ми – європейці» | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Географічна вікторина «Ми – європейці»
Опубліковано: 27.05.2016, 9:36

21 травня – знаменна дата – День Європи. Саме цій події присвячена була гра-вікторина «Ми – європейці», яка відбулася 25 травня 2016 року. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. І ми – частина Європи.

Фото 1 Учасники та організатори вікторини

Ідейним організатором свята стала кандидат педагогічних наук, викладач кафедри географії та методики її навчання Кугай Марина Сергіївна. В організації та проведенні гри були задіяні студенти-географи ІV курсу.

Фото 2Чарівні ведучі

Фото 3 Компетентне журі

Учасниками вікторини були студенти ІІІ курсу 2, 2а та 3 груп.

Фото 4ІІІ місце – команда «Нове покоління» (33 група)

Фото 5 ІІ місце – команда «Рейн» (23 група)

Приємно вразила ерудованістю та знаннями команда студентів з Туркменістану «Каракум»,яка і перемогла у вікторині.

Фото 6 І місце – команда «Каракум» (32а група)

Фото 7 Переможці турніру команда «Каракум», д.п.н, проф. Браславська О.В., декан факультету, к.б.н., доц. Якимчук Р.А., к.п.н. Кугай М. С.

Гаслом гри стали слова відомого французького філософа Фужере де Монброна: «Світ схожий на книгу, і той, хто знає тільки свою країну, пройшов у ній лише першу сторінку».

Приємно усвідомлювати те, що студенти нашого факультету відкривають для себе нові сторінки книги світу.