Дозвілля студентів

Дозвілля студентів є одним із пріоритетних напрямків діяльності факультету природничої освіти та природокористування, оскільки воно займає помітне місце у комплексі виховної роботи зі студентською молоддю.Для дозвілля студентів на факультеті створені всі умови, щoб роки студентства запам’яталися, як найкращі в житті.Багато культурно-дозвіллєвих заходів стали традиційними й користуються великою популярністю серед студентської молоді – посвята в студенти, свято Хеловвіну,День відкритих дверей, фестиваль педагогічної майстерності, фестиваль «Студентська весна», щорічно студенти беруть участь у святковій ході до Дня міста та Дня визволення Умані, студенти є ініціаторами проведення різноманітних тематичних концертів та вечорів.


Для студентів організовуються екскурсії в Музей історії університету, музеї м. Умань, м. Києва, у тому числі, до Національного етнографічного музею архітектури та побуту, до музеїв та визначних місць інших міст. Упродовж періоду навчання студенти мають можливість бути активними учасниками факультетських та загально університетських наукових гуртків, спортивних секцій, творчих колективів.
Участь у культурно-дозвіллєвому житті факультету дає можливість студентам реалізувати свій творчий потенціал та створює умови для самовдосконалення та самореалізації.


Наверх