> Захист курсових робіт із географії | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Захист курсових робіт із географії
Опубліковано: 02.06.2016, 11:09

У кінці травня цього навчального року на кафедрі географії та методики її навчання природничо-географічного факультету УДПУ імені Павла Тичини студенти ІІ–го курсу напряму підготовки 6.040104 «Географія*», вперше в своєму студентському житті захищали курсові роботи. Фото1
Тематика цих студентських наукових робіт була актуальною і вирізнялась науковою новизною, відзначалась різноманітністю та цікавістю в науковому плані. Майбутні вчителі географії продемонстрували знання з базових навчальних дисциплін, а саме: «Геології з основами геохімії», «Загального землезнавства», «Метеорології з основами кліматології», «Гідрології» та «Геоморфології» тощо.
Присутній на захисті професорсько-викладацький склад кафедри відзначив кращі роботи (фото 2 – 5) та наголосив, що підростає достойна зміна.
Хотілося б побажати, щоб молодь, яка пішла на педагогічну ниву, не полишала її та не зупинялися на досягнутому і втілювали в життя задумане в нашій прекрасній Україні.

Фото2 Доповідає студентка 23 гр. Якімова Т. О.
Фото3 Захищає курсову роботу студентка 23 гр. Слободяник Р. П.
Фото4 Наукова доповідь студентки 23 гр.
Горецької Н. М.
Фото5Доповідь студента 23 гр. Кудрявцев Е. О.