> Пам’яті Великого Кобзаря | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Пам’яті Великого Кобзаря
Опубліковано: 10.03.2020, 8:24

6 березня 2020 року відбулися заходи, присвячені відзначенню 205-річниці від дня народження Т.Г. Шевченка. У заході взяли участь громадськість міста та викладачі і студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Український народ, як і кожен народ світу, має свої святині. Однією з таких святинь, національною гордістю нашої нації є творчість Тараса Григоровича Шевченка. Із полум’яних творів Кобзаря весь світ дізнався, що є така прекрасна країна – Україна, з її чудовим, добрим, роботящим народом, прекрасною мовою, піснями, героїчною і трагічною історією.

Золотими літерами в історію України увійшло ім’я Великого Кобзаря – Тараса Шевченка. Тож усі присутні в цей день мали можливість ще глибше пізнати шевченкову літературну спадщину, філософські думки, осягнути значимість Великого Кобзаря для сьогодення.