> Робота екологів на агробіостанції УДПУ | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Робота екологів на агробіостанції УДПУ
Опубліковано: 01.10.2020, 9:26

Початок осені та виробничої практики студентів-екологів організовано на агробіостанції УДПУ (викладачі Роман Подзерей, Святослав Мандебура, Володимир Вітенко). Насамперед роботу здійснено на ділянках, закріплених за кафедрою хімії, екології та методики їх навчання: алеї бузків та лікарських рослин. Завдання спрямовані на формування екологічних компетентностей; застосування екологічних знань та навичок на практиці, використання нових форм і методів для вивчення екології.

У ході практики здобувачі вищої освіти брали участь у роботі по догляду за ділянками, вивчали біологічні властивості рослин, вплив на них екологічних чинників, залежність від кліматичних умов, фотоперіодизму тощо.