> Відкрита лекція з географії | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Відкрита лекція з географії
Опубліковано: 07.10.2020, 9:08

У вересні 2020 року відбулась відкрита лекція з фізичної географії відомого науковця, заслуженого діяча науки і техніки, відмінника освіти України, доктора географічних наук, професора, почесного професора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, завідувача кафедри географії Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Григорія Івановича Денисика на тему: «Культурні ландшафти Північної та Південної Америки».

Викладачі, студенти природничо-географічного факультету ознайомилися з новими науковими напрямами географії, зокрема сучасним баченням географії повсякдення. Відомий географ наводив пізнавальні факти зі своїх мандрівок цікавими місцями Північної й Південної Америки та вагомі аргументи на користь нового наукового напряму в дослідженні культурних ландшафтів.

Відкриту лекцію відомий географ України закінчив такими словами: «Географи не бійтеся мріяти і робити відкриття! Мандруйте світом! Наша планета прекрасна і сповнена несподіванок!».