Наші екологи в Сумах

Опубліковано: 01.12.2013, 8:34

29-30 листопада в Сумах відбулися дві події: збори міжнародної асоціації екологів університетів та екологічний форум «Екологізація освіти – імператив стратегії збалансованого розвитку», у яких взяли участь представники природничо-географічного факультету УДПУ: професор кафедри хімії, екології та методики їх навчання С.В. Совгіра, викладач кафедри хімії, екології та методики їх навчання Р.В. Подзерей та аспірант С.О. Люленко.

Виступ радника, спеціально уповноваженого Прем’єр-міністра України, академіка НАПН України, доктора філософських наук, професора, Президента міжнародної асоціації екологів університетів Толстоухова А.В.

Під час зборів міжнародної асоціації екологів університетів була презентована доповідь голови Уманського районного осередку, професора С.В. Совгіри та представлені виконані комплексні дослідження, які спрямовані на вирішення екологічних проблем засобами природоохоронної роботи на регіональному рівні. Совгірі С.В. було урочисто вручено посвідчення голови Уманського районного осередку Міжнародної асоціації екологів університетів.

Вручення Совгірі С.В. посвідчення голови Уманського районного осередку Міжнародної асоціації екологів університетів

У ході екологічного форуму були презентовані доповіді Р.В. Подзерея «Енергозбереження в освітніх закладах» та аспіранта С.О. Люленко «Природоохоронна робота як засіб збереження природи». За результатами заходу учасники отримали сертифікати, які засвідчують участь в екологічному форумі.

Учасники екологічного форуму