Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

 • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
 • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
 • Біологія. (практична психологія)
 • Біологія. Хімія.
 • Хімія. (інформатика)
 • Хімія. Біологія.
 • Біологія. Хімія.
 • Біологія. Практична психологія.
 • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
 • Хімія. (інформатика)
 • Біологія.
 • Географія.
 • Хімія.
 • Біологія. (хімія)
 • Географія. (краєзнавчо-туристична робота)
 • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


«Оголошення»
Опубліковано: 13 August 2018, 16:25

(Українська)

Детальніше

«Оголошення»
Опубліковано: 10 August 2018, 18:37

(Українська)

Детальніше

«Співпраця кафедри географії та методики її навчання»
Опубліковано: 19 July 2018, 13:35

(Українська) Відповідно до угоди про співпрацю Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету (ФМ КЛА НАУ) було організовано товариську зустріч курсантів факультету менеджменту і викладачів кафедри менеджменту, економіки та права (д.геогр.н., Колотуха О.В., к.т.н., Залевський А.В., к.п.н, Миргородська О.Л.), з представниками нашого факультету (доцентом кафедри географії та методики її навчання Козинської І.П.). Після тривалої автобусної подорожі-практики в Карпатах курсанти та викладачі ФМ КЛА НАУ завітали з одноденним візитом до Умані.

Детальніше

«Оздоровлення студентів природничо-географічного факультету»
Опубліковано: 19 July 2018, 13:32

(Українська) Керівництво та професорсько-викладацький склад природничо-географічного факультету цього року намагалися максимально використала літній час для організації оздоровлення і відпочинку студентів. З метою поліпшення та зміцнення фізичного і психологічного стану здоров’я студентів факультету, відновлення їх життєвих сил, створення умов для продовження виховного процесу та розвитку їх творчих здібностей в рамках літньої оздоровчої кампанії 2018 року здійснено ряд заходів.

Детальніше

«Екскурсія до центру культури вина»
Опубліковано: 19 July 2018, 13:30

(Українська) Пізнавальним та цікавим етапом навчальної практики студентів-географів стала екскурсія до «Центру культури виробництва – Шабо». Регіон Шабо володіє давньою історією місцевого виноробства. Ще з 12 століття тут почали вирощувати виноград, саме ж Шабське поселення було засновано приблизно дві сотні років тому швейцарсько-французькими переселенцями. З тих пір Шабо вважається перлиною українського виноробства.

Детальніше

«Сакральними спорудами України»
Опубліковано: 19 July 2018, 13:27

(Українська) Храм Преподобного Сергія Радонежского це – один із дерев’яних храмів, який відносять до найцінніших дерев’яних сакральних споруд України. У своєму зовнішньому вигляді він зберег унікальні для християнського світу архітектурні особливості церков Констатинопільської доби та козачих традицій.

Детальніше

«Географи мандрують мальовничими куточками україни!»
Опубліковано: 17 July 2018, 19:26

(Українська) Студенти природничо-географічного факультету продовжують мандрувати цікавими та мальовничими куточками України. Під час навчальної практики з географії світового господарства, економічної соціальної географії України, фізичної географії України та ландшафтознавста під керівництвом к.г.н., доц. Ірини Козинської та к.п.н., доц. Андрія Максютова завітали до Белгород-Дністровського.

Детальніше

«Рейтинги стипендій»
Опубліковано: 17 July 2018, 19:18

(Українська)

Детальніше

«В добру путь, випускники!»
Опубліковано: 6 July 2018, 19:28

(Українська) На природничо-географічному факультеті 3 липня відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам 2018 року.

Детальніше

«Презентація колективної монографії екологів факультету»
Опубліковано: 3 July 2018, 19:55

(Українська) 2 липня відбулася презентація колективної монографії «Систематизація регіональних екомереж та перспективних заповідних територій Південно-Бузького меридіонального екологічного коридору» (автори  С. Совгіра, Г. Гончаренко, В. Миколайко, Н. Душечкіна).

Детальніше

«Комплексна навчальна практика студентів-географів»
Опубліковано: 2 July 2018, 19:50

(Українська) З метою набуття практичних навичок із геоморфології, вивчення різноманітних форм рельєфу студенти 12 групи побували на Арбузинському каньйоні (Національний природний парк «Бузький гард», с.Актове Вознесенського району Миколаївської області); здійснили навчально-екскурсійні виїзди на радонове озеро (с. Мигія Первомайського району Миколаївської області),

Детальніше

«Комплексна навчальна практика студентів-географів»
Опубліковано: 2 July 2018, 19:36

(Українська) Невід’ємною складовою частиною підготовки студентів 014.07 Середня освіта (Географія) до роботи вчителя географії є навчальна практика із загальногеографічних дисциплін. Згідно навчального плану студенти 12 групи 4-10 червня 2018 року під керівництвом доцента Ситника О.І. та викладача Дідури Р.В. проходили навчальну практику з «Метеорології та кліматології», «Гідрології» та «Геоморфології».

Детальніше

beýleki tarapyna