> Квест «Лондонське метро/underground» | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Квест «Лондонське метро/underground»»
Опубліковано: 30.11.2018, 15:48

29 листопада 2018 року студенти-географи 2-го курсу природничо-географічного факультету взяли участь у квесті «Лондонське метро/underground». Уявіть собі, що вони змагалися із майбутніми докторами філософії! Цей захід проходив в рамках роботи університету в проекті «Інтернаціоналізація університету в умовах автономії вузу та соціально-політичної нестабільності в Україні» за програмою Британської Ради в Україні та Інституту вищої освіти НАПН України «Розвиток лідерського потенціалу університетів України». Квест провели: кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської мови та методики її навчання, координатор міжнародного співробітництва університету Сушкевич Ольга Валентинівна; кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету іноземних мов Постоленко Ірина Сергіївна; кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання, завідувач відділом аспірантури та докторантури Кравцова Ірина Віталіївна та студентка Інституту економіки та бізнес-освіти Каплюченко Інга Олександрівна.

Усім буде цікаво знати, що Лондонський метрополітен – один з найбільших в світі, його мережа складається з 11 ліній загальною протяжністю 402 км, з яких 45% проходить під землею. За сумарною довжиною ліній метрополітен займає четверте місце в світі після сеульського, пекінського і шанхайського. Лондонське метро налічує 270 станцій.
Пасажиропотік в лондонському метрополітені у 2011 році склав 1171 мільйон чоловік, в середньому понад 3 мільйони пасажирів на день. За річним пасажиропотоком метрополітен Лондона займає одинадцяте місце в світі і третє в Європі після московського і паризького. Мережа лондонського метро обслуговує більшу частину Великого Лондона, а також частково графства Бакінгемшир, Хартфордшир і Ессекс.

Завдання для учасників знаходилися в різних корпусах університету. SWOT аналіз по темі: «Інтернаціоналізація університету в умовах автономії та соціально-політичної нестабільності в Україні» вони виконували в геолого-географічному музеї нашого університету. І це було особливо приємно для студентів-географів! Загалом учасники квесту виконали 5 завдань. Загальний час команд – це: 1 год. 30 хв. (команда «Клуб анонімних аспірантів»), 1 год. 35 хв. (команда «Екватор») і 1 год. 40 хв. (команда «Мікс»).

Дякуємо всім, хто долучився до цього заходу і, особливо, всім учасникам квесту за прекрасну й злагоджену роботу команд!!!