ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Квест «Лондонське метро/underground»

Опубліковано: 30.11.2018, 15:48


29 листопада 2018 року студенти-географи 2-го курсу природничо-географічного факультету взяли участь у квесті «Лондонське метро/underground». Уявіть собі, що вони змагалися із майбутніми докторами філософії! Цей захід проходив в рамках роботи університету в проекті «Інтернаціоналізація університету в умовах автономії вузу та соціально-політичної нестабільності в Україні» за програмою Британської Ради в Україні та Інституту вищої освіти НАПН України «Розвиток лідерського потенціалу університетів України». Квест провели: кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської мови та методики її навчання, координатор міжнародного співробітництва університету Сушкевич Ольга Валентинівна; кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету іноземних мов Постоленко Ірина Сергіївна; кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання, завідувач відділом аспірантури та докторантури Кравцова Ірина Віталіївна та студентка Інституту економіки та бізнес-освіти Каплюченко Інга Олександрівна.Усім буде цікаво знати, що Лондонський метрополітен – один з найбільших в світі, його мережа складається з 11 ліній загальною протяжністю 402 км, з яких 45% проходить під землею. За сумарною довжиною ліній метрополітен займає четверте місце в світі після сеульського, пекінського і шанхайського. Лондонське метро налічує 270 станцій.
Пасажиропотік в лондонському метрополітені у 2011 році склав 1171 мільйон чоловік, в середньому понад 3 мільйони пасажирів на день. За річним пасажиропотоком метрополітен Лондона займає одинадцяте місце в світі і третє в Європі після московського і паризького. Мережа лондонського метро обслуговує більшу частину Великого Лондона, а також частково графства Бакінгемшир, Хартфордшир і Ессекс.
Завдання для учасників знаходилися в різних корпусах університету. SWOT аналіз по темі: «Інтернаціоналізація університету в умовах автономії та соціально-політичної нестабільності в Україні» вони виконували в геолого-географічному музеї нашого університету. І це було особливо приємно для студентів-географів! Загалом учасники квесту виконали 5 завдань. Загальний час команд – це: 1 год. 30 хв. (команда «Клуб анонімних аспірантів»), 1 год. 35 хв. (команда «Екватор») і 1 год. 40 хв. (команда «Мікс»).


Дякуємо всім, хто долучився до цього заходу і, особливо, всім учасникам квесту за прекрасну й злагоджену роботу команд!!!


Наверх