ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Навчальна практика студентів природничо-географічного факультету

Опубліковано: 26.09.2019, 10:47

Студенти природничо-географічного факультету 41 та 41а групи, проходили хіміко-біологічну практику (керівник Ірина Миколайко). Під час практики студенти відвідали КП «Уманьводоканал» у с. Родниківка, ознайомилися із технологією водопостачання міста Умань, що здійснюється із м. Біла Церква. На підприємстві функціонує хімічна лабораторія. Студенти мали можливість спостерігати за проведенням аналізу проб води на хімічний склад та жорсткість. Студентам розповіли про якість води, яку споживають жителі міста Умань та показники цієї якості.

Друга частина практики проходила територією очисних споруд каналізаційних стоків м. Умані, які знаходяться у с. Собківка Уманського р-ну. Під час екскурсії студенти мали можливість ознайомитися із технологією очищення каналізаційних стоків, які проходять декілька стадій. На першій стадії каналізаційна вода фільтрується від фізичних домішок і сміття крізь решітки, потім проходить у спеціальні резервуари, де збирається верхня жирна плівка, звідки потрапляє у відстійники,в яких відстоюється, після чого проходить у каскад шести ставків через спеціальний шар піску і ґрунту де відбувається подальше біологічне доочищення. Студентам продемонстрували методику проведення аналізу води із очисних споруд на сучасному обладнанні на вміст нітратів, нітритів, фосфатів та інших хімічних домішок. Крім цього, студенти мали можливість ознайомитися з методикою проведення аналізу проб води на мікробіологічні показники.


Наверх