Онлайн-лекторій в дії!
Published: 21.03.2024, 11:35
20 березня 2024 р. на платформі Google Meet для здобувачів вищої освіти, аспірантів та науково-педагогічних працівників відбувся онлайн-тренінг Томаша Кука «Перспективи і можливості професійного розвитку студентів в новій євро-реальності».
Професійний підхід, творча та мотивуюча атмосфера, емоції… Саме так можна охарактеризувати цю зустріч, яка була дуже цікавою.
Томаш Кук – коуч International Coaching Federation, бізнес-тренер, тренер NLP (нейролінгвістичне програмування), консультант мереж компаній-франчайзерів у Польщі та індивідуальний бізнес-консультант.
Профіль Томаша Кука: https://www.facebook.com/tomasz.kuk
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-86.png)
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-87.png)