> Профорієнтаційна робота  кафедри хімії, екології та методики їх навчання в Іллінецькому та Гайсинському районах | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Опубліковано: 12.09.2016, 11:40

8-9 вересня з ініціативи кафедри хімії, екології та методики їх навчання проведено профорієнтаційну роботу в ряді освітніх закладів Іллінецького району (ЗОШ №1, ЗОШ №2, ЗОШ №3, Іллінецький НВК), Гайсинського району (с. Степашки). Здійснено значну роботу із ознайомлення учнів та вчителів з традиціями університету, організацією педагогічного процесу на природничо-географічному факультеті.

Під час зустрічі з учнями проведено плідну просвітницьку та агітаційну роботу у напрямі їх запрошення на підготовчі курси та навчання в нашому університеті, вчителям надана консультація з підготовки учнів до ЗНО.

Крім того відбулася зустріч із начальником відділу освіти Іллінецької райдержадміністрації Чеботарьовою Світланою Петрівною. Намічена перспективна співпраця із загальноосвітніми школами Іллінецького району.