Державна атестація студентів

Опубліковано: 06.07.2015, 17:49

Державна атестація студентів випускних курсів підвела підсумок тривалого навчання майбутніх вчителів природничо-географічного напрямку. Особливістю її було зменшення кількості екзаменів за рахунок впровадження окремого кваліфікаційного іспиту.

Фото 1

Урочиста подія, яка водночас супроводжувалася неабиякою тривогою та переживаннями, дала можливість кожному випробувати на міцність перед ДЕК здобуті знання та практичні навички. Провідні вчені – д.б.н., проф., член-кореспондент НАН України Коць С.Я. та д.г.н., проф. Денисик Г.І., які очолювали державні комісії, відзначили високий рівень підготовки бакалаврів, спеціалістів і магістрів на факультеті.

Фото 2 Фото 3

Наукова складова змісту кваліфікаційних робіт та глибокі знання, продемонстровані студентами, стали підставою для рекомендації державною екзаменаційною комісією окремих з них до вступу в аспірантуру.