> Традиційні зустрічі випускників | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Традиційні зустрічі випускників
Опубліковано: 03.07.2017, 13:12

Зустріч випускників – одна з добрих традицій нашого Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Щороку з багатьох куточків нашої країни приїжджають випускники, щоб побачити один одного, зустрітися зі своїми колишніми педагогами, віддати їм данину поваги і вдячності.IMG_1416IMG_1410IMG_1413Природничо-географічний факультет відчинив свої двері для тих, хто за три десятиліття вийшов з його стін. За місцем роботи випускників можна було вивчати карту Світу та України: Крим, Карпати, Прибалтика, Київ та ін.IMG_1425IMG_1420IMG_1423Цього року на традиційну зустріч в рідну Альма-матер прибули близько 100 колишніх студентів природничо-географічного факультету. Змужнілі випускники радісно обмінювалися спогадами та новинами, жартами і позитивними емоціями, фотографувалися на пам’ять. На жаль, з різних обставин всі не змогли приїхати на зустріч, але вони пам’ятають про університет і вдячні йому за науку.IMG_1431IMG_1426IMG_1429Гості в супроводі співробітників вузу пройшли по території рідного освітнього закладу. Все для них було знайоме і в той же час нове. Оглянувши територію університету, випускники із захопленням відзначали разючі позитивні зміни, що відбулися у вузі.
Присутніх привітав декан факультету Валерій Миколайко. З особливою теплотою, почуттям вдячності і непідробної поваги згадували улюблених викладачів: Ганну Гончаренко, Миколу Коваля, Анатолія Ткаченка, Марію Бутило, Марію Бабій і багатьох інших своїх наставників.IMG_2714IMG_1435IMG_2708Зустріч пройшла в дивовижно теплій обстановці, звучали гарні побажання рідному вишу. Навіть не вірилося, що ці невгамовні колишні студенти зараз працюють на відповідальних посадах, займають високі посади і виховують своїх дітей, а деякі й онуків. Під час зустрічі вони знову стали безтурботними і молодими, а очі кожного з них світилися від радості зустрічі зі своїми однокурсниками та викладачами, від зустрічі з юністю.IMG_2750IMG_2716IMG_2724IMG_2729


Наверх