> Наукова екологічна експедиція пам’яті Ганни Гончаренко | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Наукова екологічна експедиція пам’яті Ганни Гончаренко
Опубліковано: 07.10.2019, 10:02

В пам’ять першого завідувача науково-дослідною лабораторією «Екологія і освіта» Ганни Гончаренко, її співробітники організували й провели експедицію з вивчення можливостей створення нових заповідних об’єктів у Центральній частині Південно-Бузького екологічного коридору. Захід відбувався в рамках держбюджетної теми «Систематизація потенційних та створення нових заповідних об’єктів Південно-Бузького екологічного коридору за активної участі молоді», що виконується на кафедрі хімії, екології та методики їх навчання (керівник – професор Світлана Совгіра). Експедиція подолала понад 400 км територіями Черкаської та Вінницької областей.
Учасники експедиції апробовували методику створення нових заповідних об’єктів на потенційній геологічній пам’яткі природи «Іллінецький кратер – 2». Примітно і почесно для нашого університету те, що функціонуюча пам’ятка природи «Іллінецький кратер» була створена з ініціативи співробітників науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта» УДПУ у 2018 році. Нині ця територія є досить відвідуваною в рамках агротуризму.

Науковці-екологи досліджували територію перспективного заповідного об’єкту, за допомогою різних приладів визначили якість окремих параметрів навколишнього середовища. Наразі здійснюється обґрунтування на створення заповідного об’єкта.
Про експедицію та внесок науковців УДПУ у захист навколишнього природного середовища буде опубліковано у вінницькій газеті «Вінничанка». Детальніше з результатами експедиції можна ознайомитися в аудиторії 211 (корпус №1).


Наверх