ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Про участь географів у туристичному форумі

Опубліковано: 29.06.2021, 10:29

24 червня 2021 року в конференц-залі ПАО «НВП Радій» міста Кропивницький відбувся І обласний туристичний Форум «Внутрішній та в’їзний туризм. Реалії та можливості сьогодення. Перспективи розвитку».

До участі у форумі долучились представники кафедри географії та методики її навчання УДПУ імені Павла Тичини та Гайворонської міської громади Кіровоградської області, які упродовж тривалого часу співпрацюють з питань формування туристичної привабливості Гайворонського краю.

Доцент Олексій Ситник, заступник міського голови Юлія Пошенко, начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини Алла Соболенко взяли участь у трьох панельних дискусіях, під час яких обговорювались актуальні питання щодо створення інфраструктури та умов для розвитку туризму в Кіровоградській області.

Спікери форуму порушували проблеми законодавчого та правового регулювання сфери туризму, презентували успішні туристичні кейси Кіровоградщини на прикладі парку-готелю «Скіфія», ферми та сироварні «Лісова коза», засновників бренду «Бджола і Ше», ініціаторів проектів «Велокроп», «KropRiverTour» та ін. Корисною й змістовною стала дискусія навколо проблеми діджиталізації та цифрової трансформації туристичної галузі. Форум став першою регіональною туристичною платформою, направленою на розвиток туризму в Кіровоградській області, розкриття культурно-туристичного потенціалу кожної громади Кіровоградщини.


Наверх