ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


УКРАЇНА ГІДНА СВОБОДИ

Опубліковано: 22.11.2021, 10:01

19 листопада 2021 року для здобувачів вищої освіти природничо-географічного факультету було проведено виховну годину на тему «Україна гідна свободи» з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Цей день увійшов до календаря пам’ятних дат не так давно і нагадує кожному з нас про патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року (Помаранчевий Майдан) та з листопада 2013 року по лютий 2014 року (Революція гідності) постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, бажання бути вільним у своєму виборі, мати гідне життя на рідній землі.

Зі вступним словом до здобувачів звернулась заступник декана з виховної роботи Ірина Будченко, яка повідомила мету проведення виховної години – віддати шану патріотизму та мужності громадян, які захищали права людини, демократичні цінності, національні інтереси України, зберігати та доносити кожному громадянину об’єктивну інформацію про найважливіші події в Україні початку 21 століття, виховувати бажання стати достойним громадянином своєї країни.

Студдекан факультету Діана Загребельна коротко нагадала про революційні події в Україні, відзначивши, що в першу чергу Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людяності та гідності.

Підбиваючи підсумки заходу Діана наголосила, що кожен здобувач має вшановувати громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції, Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, загиблих учасників російсько-українського збройного конфлікту, які віддали життя за наше майбутнє.

Вшановуймо наших мужніх захисників, які виборюють право України бути суверенною та єдиною державою! Слава Україні! Героям слава!


Наверх