ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Семінар-практикум географів УДПУ та вчителів географії закладів загальної середньої освіти Уманської міської територіальної громади

Опубліковано: 24.12.2021, 10:51

23.12.2021 року центром професійного розвитку педагогічних працівників управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради та кафедрою географії та методики її навчання проведено спільний семінар-практикум для вчителів географії закладів загальної середньої освіти Уманської міської територіальної громади на тему: «Методичні аспекти реалізації наскрізних змістових ліній при вивченні географії». Мета семінару-практикуму:ознайомити педагогів із сучасними методичними вимогами до реалізації предметного змісту уроків географії.

З вітальним словом виступили доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри географії та методики її навчання Оксана Браславська та консультант ЦПРПП Тетяна Плющ.

Олександр Бондаренко, учитель географії ЗЗСО №3, доповів про можливості формування предметних і ключових компетентностей при вивченні географії через наскрізні змістові лінії.

З презентацією на тему: «Випереджувальне навчання – необхідна умова для формування предметних географічних компетентностей учнів» виступила Оксана Герасименко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання.

Цікавим і практикоорієнтованим був майстер-клас Світлани Шпеник, вчителя географії ЗЗСО №4, під час якого було окреслено шляхи реалізації на уроках географії наскрізної змістової лінії «Екологічна безпека та сталий розвиток».

Леся Запорожець, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання розкрила основні вектори розвитку соціальної та громадянської компетентності у процесі навчання географії в межах наскрізної змістової лінії «Громадянська відповідальність».

Методичний діалог та вироблення рекомендацій були здійснені Тетяною Плющ, консультантом ЦПРПП управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради та Тетяною Тарасюк, керівником ММО вчителів географії.


Наверх