ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


ПРОГРАМА «SURE: СТАЛЕ ТА СТІЙКЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО»

Опубліковано: 16.03.2023, 10:36

Доцент кафедри хімії, екології та методики їх навчання Олена ЗАДОРОЖНА з 25 жовтня по 22 листопада 2022 р. пройшла курс програми «SURE: стале та стійке підприємництво» (у форматі онлайн), яка є розробкою та власністю Міжнародної організації праці (ILO) та німецької урядової компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Цей проєкт координується Клубом Ділових Людей Україна в межах програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Експерти програми Іван Кульчицький: https://www.facebook.com/kulchytskyy.ivan та Михайло Зданевич: https://www.facebook.com/m.zdanevych, пройшли навчання в Міжнародному навчальному центрі Міжнародної організації праці (International Training Centre of the ILO, Italy) щодо подальшого поширення програми SURE. За адаптований до українських реалій контент програми SURE відповідають експерти, які проводять цю програму.

Під час навчання розглядалися актуальні питання: використання прикладних інструментів розвитку лідерських навичок та формування ефективної команди; як команді бізнесу проходити через ризики та кризові ситуації; щодо комплексу заходів, які впливають на стабільність та розвиток командної роботи. Програма складала 5 модулів:

Модуль 1. ЛІДЕРСТВО ТА РОЗВИТОК БІЗНЕСУ ПІД ЧАС КРИЗИ.

Модуль 2. БІЗНЕС ЕКОСИСТЕМИ. МЕРЕЖІ ТА ПАРТНЕРСТВА.

Модуль 3. ВИЯВЛЕННЯ НЕБЕЗПЕК ТА РОБОТА З РИЗИКАМИ.

Модуль 4. СИСТЕМА РЕАГУВАННЯ НА ІНЦИДЕНТИ ТА АДАПТАЦІЇ БІЗНЕСУ.

Модуль 5. РОЗВИТОК БІЗНЕСУ ПІД ЧАС КРИЗИ.

Здобуті навички важливі у професійній діяльності науково-педагогічного працівника, зокрема, впровадження та закріплення умінь роботи в команді, визначення та формування стилю лідерства, використання практичних інструментів техніки колеса лідерства, визначення головних китів стійкості підприємництва, роль комунікації та екосистеми партнерства, побудова стратегії стійкості; визначення небезпек та сценаріїв впливу; аналіз ринку послуг та підходи з розподілу ризиків; система реагування на інциденти і робота з ними; роль адаптації та постійного вдосконалення на конкурентоспроможність; побудова матриці професійних навичок співробітників; побудова плану професійного розвитку.


Наверх