ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Батьківські збори першокурсників

Опубліковано: 18.08.2023, 13:44

На природничо-географічному факультеті відбулися перші батьківські збори, на яких були присутні батьки та здобувачі вищої освіти за рівнем «бакалавр», що зараховані за підсумками вступної кампанії 2023 року.

З вітальним словом до батьків та студентів звернувся декан факультету, доктор сільськогосподарських наук, професор Валерій Миколайко, який  познайомив присутніх із заступниками декана, завідувачами кафедр, викладачами та кураторами академічних груп.

Завідувачі кафедр –  кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Горбатюк, кандидат біологічних наук, доцент Ігор Красноштан, доктор педагогічних наук, професор Оксана Браславська долучилися до привітань та дали напутнє слово студентам природничо-географічного факультету.

Заступник декана з навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Інна Рожіпознайомила першокурсників із особливостями організації освітнього процесу,  продемонструвала розклад занять, який розміщений на офіційному сайті факультету, а також охарактеризувала оцінювання навчальних досягнень здобувачів вищої освіти за кредитно-модульною системою.

Заступник декана з виховної роботи, викладач Ірина Будченко звернула увагу на особливості виховної роботи, розповіла про  студентське самоврядування та дозвілля студентів.

Кандидат сільськогосподарських наук, доцент Роман Подзерей охарактеризував види практик, які будуть проходити студенти протягом навчання на ОС «Бакалавр», а також зауважив, що практика є важливою складовою освітнього процесу. Вона надає студентам можливість застосовувати теоретичні знання, які вони отримали на лекціях та практичних заняттях, у реальних професійних умовах.

Щиро бажаємо першокурсникам  радості, втілення мрій і незабутніх вражень від яскравого студентського життя.


Наверх