ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Навчання студентів у літній школі польської мови та культури

Опубліковано: 08.09.2014, 9:25

Студентка ІV курсу природничо-географічного факультету Чопенко Олена в липні 2014 року перебувала на навчанні в Літній школі польської мови та культури Жешівського Університету (Польща). Така участь стала можливою завдяки сприянню Посольства та Консульства Республіки Польща в Україні, а також роботі Польського культурно-освітнього центру УДПУ, студенткою якого є Олена. Загалом навчання у місті Жешов об’єднало 44 представників із 6 країн світу: України, Росії, Молдови, Хорватії, Румунії та Франції.


Навчання студентів у літній школі польської мови та культури

Навчання було спрямоване на поглиблене вивчення мови, історії, літератури та культури Польщі. Завдяки організаторам, викладачам та співробітникам університету були створені усі умови для комфортного навчання, перебування та подорожування.

Жешів запам’ятався Олені своєю чистотою, природою, привітними людьми, екскурсіями до музеїв, прогулянками містом та визначними місцями. Саме це місто стало її домівкою на час перебування в Польщі.
За майже місяць навчання студентка не тільки поглибила знання з мови та культури, а також здійснила безліч цікавих поїздок до різних міст Польщі. Олена відвідала місто Ланцут, в самому центрі якого знаходиться колишня резиденція Потоцьких.

Разом з колегами з університету вона здійснила незабутню поїздку до Кракова, де змогла відвідати Вавелем – замковий комплекс на однойменному пагорбі, що має надзвичайне значення для історичної свідомості й самоідентифікації польського народу.

Завдяки програмі дозвілля Літньої школи Жешівського Університету студентка змогла здійснити подорожі до Перемишля, Красичину та Болестрашичі. У Болестрашичі відбулась незабутня екскурсія до Аборетуму. Аборетум Болестрашичі – це величезний ботанічний сад у якому міститься коштовна збірка дивовижних рослин. Саме ця екскурсія була незрівнянно корисною для Олени, як майбутнього вчителя біології, адже вона змогла на власні очі побачити рідкісних представників флори, а завдяки змістовній екскурсії поглибити та закріпити знання з ботаніки.

Поїздка до Польщі залишила в Олени масу позитивних вражень. Для неї це було не тільки навчання, а й милування природою, архітектурою раніше невідомих міст, нові знайомства та відпочинок з колегами по навчанню. Олена змогла поглибити знання з польської мови, літератури, історії, архітектури та культури, знайшла нових друзів з різних країн світу, оцінила гостинність та комфорт перебування в країні наших сусідів. Щиру подяку висловлює Колегіуму міждисциплінарних індивідуальних гуманітарних студій при нашому університеті за надану можливість вивчати не тільки іноземні мови, а й безліч інших цікавих дисциплін, подорожувати, вдосконалюватись та отримувати незабутні враження.


Наверх