ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


НА ПРИРОДНИЧО-ГЕОГРАФІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ЕКОЛОГАМИ ВИКОНУЄТЬСЯ ГОСПДОГОВІРНА ТЕМА

Опубліковано: 04.10.2021, 13:45

На замовлення ТОВ «Центр практичної екології» в рамках угоди про співпрацю з Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини з вересня 2021 року виконується госпдоговірна тема «Дослідження флори, фауни та їх оселищ» на ділянці розширення Шматківського кар’єру гранітів та гнейсів ТОВ «Діорит» Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області.

Розробниками госпдоговірної теми від природничо-географічного факультету виступили професор Світлана Совгіра – фахівець із заповідної справи, доцент Володимир Вітенко – ботанік (керівники), доцент Леся Мороз – зоолог, викладачі Роман Подзерей – грунтознавець, Святослав Мандебура – еколог.

Фахівцями здійснено оцінку впливу на біорізноманіття планової діяльності замовників для виробництва щебеню та щебеневої суміші на «Шматківському гранітному кар’єрі» Шматківського родовища гранітів та гнейсів,спрямовану на запобігання шкоди довкіллю, забезпечення екологічної безпеки, охорони довкілля, раціонального використання і відтворення природних ресурсів, у процесі прийняття рішень про провадження господарської діяльності, яка може мати значний вплив на довкілля, з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

За результатами виконаної робити науковцями опрацьовується зібраний матеріал, який буде відображений у загальному звіті.


Наверх