Навчальна практика здобувачів вищої освіти на приватному підприємстві з виробництва олії

Опубліковано: 11.06.2024, 17:00

29 травня 2024 року здобувачі вищої світи ОП Середня освіта (Хімія), Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), Екологія під керівництвом Вікторії Давискиби, Наталії Недайборщ, Ореста Стандритчука, Тамари Зеленко та Романа Подзерея здійснили екскурсію до приватного підприємства «Інтерес-центр» у м. Умань, де виробляють олію. Цей візит був організований в рамках програми навчальної практики, що дозволяє здобувачам вищої освіти ознайомитися з реальними умовами виробництва та застосувати теоретичні знання на практиці.

Під час екскурсії головний технолог підприємства розповів здобувачам вищої освіти про кожен етап виробничого процесу: від приймання та підготовки сировини до процесу екстракції, очищення та фасування готової продукції.

Майбутні спеціалісти дізналися про хімічні процеси, що відбуваються під час екстракції олії, методи аналізу якості сировини та кінцевого продукту, біологічні особливості використовуваних рослин і вплив різних факторів на якість олії, а також зосередилися на питаннях екологічної безпеки виробництва та утилізації відходів. Особлива увага приділена питанням контролю якості та безпеки продукції, системі сертифікації та стандартизації виробництва. Студенти мали унікальну можливість побачити на власні очі як працює сучасне виробництво і зрозуміти важливість кожного етапу цього процесу.

Керівництво олійні висловило задоволення співпрацею з університетом і відзначило високий рівень підготовки здобувачів вищої світи. Вони сподіваються, що такі екскурсії стануть регулярними і сприятимуть підвищенню кваліфікації майбутніх фахівців. Це відвідування є частиною ширшої програми співпраці між навчальними закладами та підприємствами, спрямованої на підготовку висококваліфікованих спеціалістів і розвиток практичних навичок у науковців-початківців.


Наверх