ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


VІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція на факультеті

Опубліковано: 26.11.2021, 13:26

Вже стало гарною традицією на природничо-географічному факультеті проведення наукових заходів. Зокрема, 26 листопада 2021 року на базі кафедри географії та методики її навчання та кафедри хімії, екології та методики їх навчання в онлайн режимі пройшла VІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція: «Інтеграція фундаментальних та прикладних досліджень в географічній, екологічній та хімічній освіті».

Серед співорганізаторів наукового заходу були Інститут педагогіки НАПН України, Інститут агроекології та природокористування НААН, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського та Міжнародна асоціація екологів університетів.

У ході конференції були обговоренні такі питання:

1. Наукові засади географічної, екологічної та хімічної освіти у ЗВО.

2. Досвід практичної екологічної, краєзнавчої діяльності та дослідної роботи з географії, хімії, біології у ЗЗСО.

3. Інноваційні технології в географічній, хімічній освіті та екологічній діяльності.

У конференції взяли участь представники освітніх та наукових закладів різних міст України (Білоцерківський національний аграрний університет, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Житомирський державний університет імені Івана Франка, Інститут педагогіки НАПН України (відділ навчання географії та економіки), Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, Львівський національний університет імені Івана Франка, Комунальний заклад фахової передвищої освіти «Уманський медичний фаховий коледж Черкаської обласної ради»).

Зі вступним словом до учасників конференції звернулася завідувач кафедри географії та методики її навчання, д. пед. н., проф. Оксана Браславська, яка зазначила, що в своїх здобутках наука завжди базувалася на наполегливій та кропіткій праці вчених, а у досягненнях завжди покладалися на активності освітян. Також проаналізувала тенденцію розвитку сучасної географічної, хімічної, екологічної, біологічної науки і освіти на природничо-географічному факультеті.

Надалі конференція перейшла у формат секційних засідань. Під час дискусій учасники конференції висвітлювали глобальні проблеми географічної, екологічної, хімічної освіти та науки; використання інноваційних технологій в географічній, хімічній освіті та екологічній діяльності; розкривався досвід практичної екологічної і краєзнавчої діяльності та дослідної роботи з географії, хімії, екології, біології.

За результатами конференції було відзначено високий науковий рівень доповідей і повідомлень науковців, учителів, педагогів вищої школи та здобувачів вищої освіти з різних аспектів досліджуваних проблем у географії, хімії, екології, біології та освіті.


Наверх